پسر امپراطور یونجه برها


امتیاز اقتباسی بودن اثر

پسر امپراطور یونجه برها -

0.00 Avg rating0 Votes
مجموعه: NA
ناشر:هوپا
ژانر:فانتزی
نویسنده:
نوبت چاپ: اول
تاریخ انتشار: 95
قیمت:(ریال) 80000
حجم صفحات:90
نوع جلد: جلد نرم
ISBN13:9786008025399

پسر امپراطور یونجه برها را بیشتر از آنکه رمان بدانیم بهتر است یک داستان بلند بنامیم. نویسنده دختر شاهزاده ای را از قرن ها پیش به زندگی امروز آورده است. اگر ماجراها با شتاب روایت نمی شد  اثر بهتری می خواندیم. این داستان بلند هم قابلیت فیلم سینمایی زنده و هم انیمیشن را دارد. 

استاد ک. ت. ز قرن هاست هیپنوتیزم شده. او تصویری از گذشته به یاد می آورد. هم زمان ماه پری صدایی می شنود و می گوید پس طلسم شکست و من عروس خواهم شد. استاد ک . ت. ز. مخفف نام کتاب زنده تاریخ است. اما او واقعا کیست؟ این استاد قرن ها پیش زندگی میکرد. او عاشق ماه پری و پسر امپراطور یونجه برها بوده است. در آن زمان به خاطر دماغ بزرگش ماه پری به او جواب منفی داده است. حالا طلسم شکسته و ماه پری وارد شهر می شود. او که دختری متعلق به چند قرن پیش بوده است در مواجهه با مردمان و مسائل شهری گیج می شود. نمی داند پول چیست؟ گاهی از او سو استفاده می کنند. اما بالاخره با پسر کوچولویی آشنا می شود که مادرش از دنیا رفته است. 
از آن طرف چروک های صورت استاد ک. ت. ز کم می شود. وقتی ماه پری را می بیند کاملا جوان می شود. 
نویسنده در این جا چند پایان برای داستان نوشته است. اینکه آنها باز هم لجاجت می کنند و بهم نمی رسند. ماه پری پیش پسر کوچولو می رود تا مادر او بشود.
 استاد ک. ت. ز یا همان پسر امپراطور یونجه برها دماغش را عمل می کند و با هنرپیشه ای بزرگتر از خودش ازدواج می کند

داستان مایه هایی از طنز دارد. یک دختر و پسر از قرن ها پیش به زمان ما می آیند. تقریبا نود در صد ماجرا در فضاهای شهری میگذرد. کل این فضاها ساخته شده و توصیف شده اند. در واقع ما به ازای تصویری دارند. شبکه های مجازی و بنگاه های خبر پراکنی در پیش برد ماجرا نقش دارند. تنوع روایت کار تصویر را جذاب می کند. 

_

_

_

نظرات

Required fields are marked *. Your email address will not be published.